top of page
 • תמונת הסופר/תOr Manor

כלי בינה מלאכותית שהופכים כל דבר לצ'אטבוטים אינטראקטיביים


באמצעות Chat Thing, משתמשים יכולים ליצור צ'אט בוט בינה מלאכותית המופעלת על ידי ChatGPT באמצעות הנתונים הקיימים שלהם מ-Notion, קבצים שהועלו ואתרי אינטרנט. משתמשים יכולים לחבר את הבוט שלהם לנתונים ולמסמכים שלהם, והבוט ייתן תשובות רלוונטיות לכל שאלה הקשורה לאותו מסמך או לדף מושג.


נכון לעכשיו, Chat Thing תומך בשני מקורות נתונים - Notion ואתרים.

עבור Notion, כל מה שמשתמש או משתמשת צריכים לעשות הוא לבחור באיזה דף Notion הם רוצים לתת גישה לבוט. עבור אתרים, המשתמשים צריכים להוסיף רשימה של כתובות אתרים, ו-Chat Thing יגרד את תוכן האתר ויהפוך אותו לזמין לבוט.


לאחר מכן המשתמשים יכולים להטמיע את הצ'אטבוטים שלהם באתר שלהם או להתחבר ל-Whatsapp, Slack או ערוצים אחרים. Chat PDF הוא כלי בתשלום; משתמשים יכולים לבחור איזו תוכנית מתאימה להם ביותר.


אתר BanterAI מאפשר למשתמשים שלו לנהל שיחות קוליות עם גרסאות משובלות של אנשים מפורסמים. BanterAI מאפשר חיבור עם שיבוטים וירטואליים שיכולים להגיב לשאלות והצהרות של משתמשים בזמן אמת.


משתמשים יכולים להשתתף בשיחות שונות עם שיבוט הסלבריטאים שבחרו, כגון מאמציהם האחרונים, עניינים אישיים, אקטואליה ודאגות חברתיות. האישים המשובטים נועדו לחקות את הטונים וההתנהגויות של אנשים מהחיים האמיתיים, וכתוצאה מכך אינטראקציה אותנטית וסוחפת להפליא.


אדרנלין מאפשר למשתמשים לדבר עם בסיס הקוד שלהם. זהו מאפר באגים בקוד המספק למשתמשים ממשק צ'אט לאיתור באגים בקוד. זה יכול לעזור למשתמשים להפעיל את קוד ה-Python שלהם ולעזור להם למצוא את הקוד השגוי, ובתוך מספר שניות, הם יכולים לאבחן ולתקן קוד באגי במהירות רבה.


אדרנלין יכול לסייע למשתמשים בתיקון הקוד שלהם. המשתמשים צריכים רק להזין את הקוד שלהם ולתאר את הבעיה. משתמשים יכולים לקבל סיוע מהצ'אטבוט על ידי הזנת הקוד שלהם ופירוט הבעיה. במקרים בהם מתרחשות שגיאות קידוד מורכבות יותר, משתמשים יכולים לתקשר עם הצ'אט בוט וליישם פתרונות אבחון כדי לתקן את הבעיה.


אתר SkipVid מאפשר למשתמשים לסכם במהירות סרטוני YouTube בלחיצה אחת. המשתמשים רק צריכים להזין את כתובת האתר של הסרטון ביוטיוב, וסיכום הסרטון יוצג, והמשתמשים יכולים לשאול את הצ'אט בוט שאלות על הסרטון.


אתר Chat Webpage מאפשר למשתמשים לשוחח בצ'אט עם כל דף אינטרנט. זה עוזר למשתמשים לגלות יותר על תוכן האתר פשוט על ידי הזנת כתובת האתר שלו ושיחה עם הכלי. משתמשים יכולים לשאול שאלות ולחלץ נתונים יקרי ערך ישירות מהאתר.


פלטפורמת Writesonic היא פלטפורמה מובילה המונעת בינה מלאכותית המבצעת משימות רבות כדי לעזור לעסקים ביעילות ויצירתיות. בגיבוי של Y Combinator, הוא קיבל הרבה תשומת לב ופיתוח. היא מציעה מוצרים שונים המשתמשים באותה טכנולוגיית AI הבסיסית כדי לחסוך לעסקים כסף. נתמקד בשני כלי צ'אטבוט של AI של Writesonic: Chatsonic ו-Botsonic.

הכי טוב בשביל:

Chatsonic אידיאלי לעסקים הזקוקים לעוזרים אישיים המופעלים על ידי בינה מלאכותית. האווטרים האישיים שלו הופכים אותו למיומן בביצוע משימות ספציפיות תוך כדי יכולת לעשות כמעט כל דבר. כמו ש-ChatGPT היה מועיל לצוותים, Chatsonic מנסה להיות בעל ערך עוד יותר בכך שהוא עושה את מה שהיא לא יכולה. Botsonic מושלם עבור בעלי אתרים המציעים תמיכת לקוחות מקוונת. מופעל על ידי GPT 4, Botsonic יכולה למנף את חומרי תמיכת הלקוחות שלך ולספק תמיכה ייעודית ללקוחות שלך 24/7.

תמחור: תוכנית חינם עם תוכניות בתשלום החל מ-$19 לחודש (30% הנחה לעמותות וסטודנטים)

הבוט Chat by Copy.ai הוא צ'אט בוט רב תכליתי שעובד כמו ChatGPT אבל יש לו גישה ליותר נתונים והוא מאומן למשימות שיווק ומכירה. אבל זה נהדר גם בתור AI לכל מטרה שיכול לעזור ביצירתיות, בפתרון בעיות ובכל משימת כתיבה. Chat by Copy.ai נבנה עבור מקום העבודה, וניתן להשתמש בתוכניות בתשלום על פני צוותים, החל מחמישה משתמשים לכל חשבון.


הכי טוב בשביל:

Chat by Copy.ai מושלם לעסקים המחפשים צ'אטבוט מסוג עוזר לפרודוקטיביות פנימית. הוא נבנה עבור אנשי מכירות ושיווק, אבל יכול לעשות הרבה יותר. מכיוון שהוא יכול לגשת ל-Live-data באינטרנט (ובאמצעות API), ניתן להשתמש בו כדי להתאים אישית חומרי שיווק ומכירות.

תמחור: תוכנית חינם זמינה עם תוכניות בתשלום החל מ-$49 לחודש


הוא ספק צ'אטבוט בינה מלאכותית המתמקדת במתן אפשרות לעסקים לספק שירות לקוחות מעולה באמצעות ווידג'ט צ'אט חי. זה מאפשר לחברות ליצור צ'אטבוטים באינטרנט ולהפחית את התלות בצוות תמיכה אנושי של 100%. יכולות האינטגרציה החזקות שלו מקלות על שילובו בזרימות עבודה וערוצי תקשורת קיימים, כולל מדיה חברתית.

תכונות עיקריות של ChatBot:

 • משתלב עם מספר שירותי צ'אט (WhatsApp, SMS, דוא"ל וכו') ליצירת פלטפורמת תמיכה מאוחדת

 • מספק תמיכת לקוחות המבוססת על HelpDesk המשולב ויכול ליצור כרטיסי תמיכה

 • הצג כרטיסי מוצר בצ'אט כדי לפתח לידים ואפילו לקוחות באמצעות AI Conversational

 • תייג מבקרים עבור קמפיינים שיווקיים ופילוח CRM רבי עוצמה

 • עשרה אינטגרציות SaaS בעלות עוצמה גבוהה + Zapier

הכי טוב בשביל:

ChatBot הוא פתרון אידיאלי לעסקים שרוצים פתרון צ'טבוט וירטואלי מול לקוח למכירות ולתמיכת לקוחות. הוא משתלב עם המוצרים האחרים של LiveChat, LiveChat ו-HelpDesk, כדי להציע מערכת תמיכה של 306 מעלות לכל עסק. אם העסק שלך מוכן להתרחב לליגות הגדולות, המערכת האקולוגית של LiveChat היא משהו שכדאי לקחת בחשבון.

תמחור: החל מ-$65 לחודש


פלטפורמת Jasper Chat היא פלטפורמת צ'אט בינה מלאכותית המובנית באחד מכלי התוכנה הטובים ביותר לכתיבה בינה מלאכותית בשוק. זהו כלי צ'אט בינה מלאכותית מבוססת הנחיה או פקודות - הכנס שאילתה או הנחיה, וג'ספר יתחיל לעבוד. מובנה ב-Jasper Chat היא חוויית זיקוק שבה אתה יכול לשנות מעט את ההנחיה שלך כדי לבצע אופטימיזציה לקבלת פלט מועדף שנוצר. זהו עוזר AI אידיאלי עם ממשק צ'אט קל לשימוש.


תכונות עיקריות של ג'ספר צ'אט:

 • ג'ספר מאומן על נתונים החל מ-2021, כך שהוא מאחורי הכדור בהשוואה לצ'טסוניק

 • העבר במהירות פלטי צ'אט לעורך הארוך של ג'ספר

 • נבנה עבור מקרי שימוש עסקיים כמו שיווק, מכירות וכתיבה עסקית

הכי טוב בשביל:

Jasper Chat הוא עוזר צ'אט הגון שיכול לעזור לך במשימות כתיבה. לא צ'טבוט הבינה המלאכותית המתקדם ביותר ברשימה שלנו, אבל סביר להניח שהוא יתבגר כפי שיש לשאר פלטפורמת Jasper.

תמחור: החל מ-$24 לחודש עבור מנוי Jasper, כולל ג'ספר צ'אט


זו Tidio היא פלטפורמת צ'טבוט של שירות לקוחות. רוב התוכניות שלה עוזרות לאנשים לבנות צ'אטבוטים מסורתיים המבוססים על זרימות עבודה, אבל עם תוכנית Tidio+ שלהם, משתמשים יכולים לשלב את הכוח של AI בצ'אטבוטים מתקדמים שעוזרים להפחית את נטישת הלקוחות ולשפר את השימור.

תכונות עיקריות של LivePerson:

 • טכנולוגיית AI לשיחה לתגובות טבעיות

 • אינטראקציות צ'אט קודמות של AI מעצימות שיחות עתידיות ומודיעות עליהן - Liveperson לומד תמיד את הצרכים העסקיים שלך

 • מבין את כוונות המשתמש כדי ליצור את התגובות הטובות ביותר האפשריות

 • יכול להתחבר לפלטפורמות מסחר אלקטרוני לחוויות מסחר בשיחות המופעלות על ידי צ'אט בינה מלאכותית

הכי טוב בשביל:

LivePerson מיועד לעסקים בגודל ארגוני שרוצים למנף בוטים לשיחה בכל העסק שלהם. ניתן להשתמש בו בתמיכה במכירות של לקוחות ומסחר אלקטרוני ולספק חווית צ'אט מזדמנת על פני מספר פלטפורמות


ה You.com הוא מנוע חיפוש מבוסס בינה מלאכותית שמחובר אליו גם צ'אטבוט (YouChat). אלגוריתמי החיפוש העוצמתיים שלו מאפשרים לו להבין שאילתות משתמשים בשיחות ולספק תשובות מדויקות ומודעות להקשר. זה יכול גם לקיים אינטראקציה עם השודר כשהוא מציג תוצאות אינטרנט ויוצר תשובות מותאמות אישית בצ'אט.


תכונות עיקריות של You.com:

 • יכולות חיפוש מתקדמות המופעלות על ידי AI

 • תגובות צ'אט מודעות להקשר

 • אלטרנטיבה מצוינת ל-Bard או Bing AI

 • כולל כלי חיפוש בינה מלאכותית להפקת סוגים שונים של תוכן כולל תמונות, סרטונים, קוד ועוד.

הכי טוב בשביל:

You.com מצוין לכל מי שגולש באינטרנט, במיוחד אלה שמנסים להימנע מענקיות החיפוש הברורות (גוגל, בינג) ולהשתמש במשהו אחר.

תמחור: מנוע חיפוש חינם


ה Ada היא פלטפורמת צ'טבוט מונעת חווית לקוח המייעלת תהליכי תמיכה תוך מתן אינטראקציות מותאמות אישית. טכנולוגיית הבינה המלאכותית של הפלטפורמה מאפשרת לה להבין בקשות משתמש מורכבות ולהגיב בשיחה. זה יכול להתחבר לטכנולוגיה התפעולית שלך כדי ליצור חווית לקוח עמוקה ורלוונטית.


תכונות עיקריות של עדה:

 • שיחות צ'אט חוצות ערוצים בינה מלאכותית

 • מדוד ביצועים וחזור על איך הצ'אטבוט שלך עובד לאורך זמן

 • בונה צ'אטבוט ללא קוד שקל לפרוס באתר

 • רב לשוני (50+ שפות) כך שתוכל לספק תמיכת לקוחות בקנה מידה נגיש יותר מאי פעם

 • משתלב עם 28 פלטפורמות (ממסחר אלקטרוני ועד הזמנת פגישות ועוד)

הכי טוב בשביל:

Ada הוא הפתרון המושלם לעסקים שרוצים פתרון צ'אט משולב שיכול למשוך ממספר מקורות נתונים קריטיים לעסקים. בקש ממנו להתחבר לפתרון ניהול ההזמנות שלך, לדלפק העזרה או לתוכנת ההזמנות שלך כדי להפוך תהליכים עסקיים לאוטומטיים בקנה מידה.

תמחור: אין תמחור ציבורי; צרו קשר לקבלת הצעת מחיר מותאמת לעסק שלכם


ה Laiye Conversational AI הוא עוד פתרון צ'טבוט AI חדשני המצטיין באוטומציה של שירות לקוחות ותהליכי מכירה. הפלטפורמה מציעה כלים מקיפים לתכנון, הדרכה ופריסה של צ'אטבוטים של AI על פני מספר ערוצים.


תכונות עיקריות של Laiye Conversational AI:

 • עוזר הבינה המלאכותית יכול לאסוף מידע ולהכשיר לקוח לפני שליחתו לסוכן אנושי

 • פריסה ושילוב רב-ערוצים כדי שתוכל לעזור לאנשים באתר שלך ומחוצה לו

 • ניתוח בזמן אמת ומעקב אחר ביצועים כדי לראות כמה זמן וכסף אתה חוסך

 • מדרג ולומד מהשיחות שלו, כך שהוא משתפר בתמיכה בלקוחות הייחודיים שלך לאורך זמן

 • גרסאות SaaS ו-On-site של Laiye זמינות כדי להתאים למקרי השימוש המסובכים ביותר שיש לארגונים

הכי טוב בשביל:

Laiye הוא צ'טבוט ארגוני בינה מלאכותית ואוטומציה לעסקים המספקים תמיכה בקנה מידה. יש לשקול פלטפורמה זו רק עבור חברות גדולות עם תקציבים גדולים. חברות אלה עשויות ליהנות מחסכון רב בעלויות

לאחר פריסה.


ה Botsify היא פלטפורמת צ'טבוט קלה לשימוש המאפשרת לעסקים קטנים עד בינוניים ליצור, לפרוס ולנהל צ'אטבוטים המונעים בינה מלאכותית לצורך תמיכת לקוחות ומעורבות. הוא בנוי כדי לסייע לאוטומציה של תהליכי מכירה ותמיכת לקוחות ולאזן בין צורכי כוח העבודה הגדלים לבין AI.


תכונות עיקריות של Botsify:

 • צ'אטבוט של AI רב לשוני

 • פלטפורמת Whitelabel לסוכנויות להציע שירותי בניית צ'אטבוטים

 • שילוב עם אפליקציות ופלטפורמות הודעות פופולריות

 • משתלב עם WooCommerce ופלטפורמות מסחר אלקטרוני אחרות

 • סוכן נפילה כאשר הבינה המלאכותית עשתה את עבודתה, אבל הגיע הזמן שאדם יתערב

הכי טוב בשביל:

Botsify היא אפשרות מצוינת לעסקים קטנים יותר. יש לו את רוב הכלים שהם צריכים בתמחור התואם את התקציבים שלהם. הם מציעים צוות פיתוח עשה זאת עבורך שיכול לעזור לבנות לך צ'אט בוט אוטומטי בינה מלאכותית לעסקים ולעזור בפריסתו.

תמחור: החל מ-$49 לחודש עבור אינטראקציות צ'אט של 5,000


פלטפורמת Bard היא פלטפורמת צ'טבוט חדשנית הממנפת טכנולוגיות מתקדמות של עיבוד שפה טבעית (NLP) ולמידת מכונה (ML) כדי לספק שיחות מרתקות וחכמות. בארד, שנבנה על ידי Google, שואף להיות משתף פעולה מועיל עם כל מה שאתה מביא אליו. הפלטפורמה מתמקדת במתן אינטראקציות דמויות אדם והבנת שאילתות משתמש מורכבות.


תכונות עיקריות של בארד:

 • יכולות NLP מתקדמות ולמידת מכונה

 • הוא פועל כעוזר אישי שבו אתה יכול לבקש ממנו לעקוב אחר ההנחיות

 • מאומן עם נתוני אינטרנט חדשים יותר מ-ChatGPT

הכי טוב בשביל:

בארד מושלם לכל מי שרוצה עזרה בכל מה שעולה על דעתו (שאפשר לבטא אותו בטקסט, לפחות).

תמחור: חינם לשימוש


ה ChatGPT הוא הצ'אטבוט של השעה מונע בינה מלאכותית. נוצר על ידי OpenAI , הוא מצטיין במתן שיחות הקשריות ומשמעותיות על פני תעשיות ונושאים שונים. זה קל לשימוש עבור אינספור משימות אישיות ומקצועיות כמו תכנון אירועים, כתיבת מיילים ויצירת קוד. הגרסה בתשלום מבוססת על GPT-4 אשר מאומן על 45 גיגה-בייט של נתונים, מה שהופך אותו לאחד המודלים הבולטים והיקרים ביותר של שפה גדולה (LLM). למשתמשים בתשלום של ChatGPT יש גישה ל-GPT-4 בצ'אט שלו, אבל GPT 3.5 זמין לכל המשתמשים (חינם ובתשלום).


תכונות עיקריות של ChatGPT:

 • דגמי AI חדישים המשמשים כטכנולוגיית בסיס לרבים מהכלים המוזכרים במאמר זה

 • איש שיחה מודע להקשר שזוכר את מה שנאמר בעבר כדי ליידע את התגובות הנוכחיות

 • תקן הזהב של פונקציות צ'אט בסיסיות עם תגובות מתוחכמות מאוד

 • זה יכול לעזור לכתוב ולתקן שפות קידוד מרובות

הכי טוב בשביל:

ChatGPT הוא עוזר מלווה נהדר. צ'אט בוט זה של AI נהדר ליצירת רעיונות וביצוע משימות מבוססות טקסט. זה שמיש כמעט בכל תחום עם מספיק הקשר והנדסה מהירה.

תמחור: חינם לשימוש עם התוכנית בתשלום ב-$20 לחודש; עלויות הגישה ל-API נפרדות


ה Zendesk Answer Bot הוא פתרון צ'טבוט המופעל על ידי בינה מלאכותית המובנה במערכת האקולוגית הפופולרית של מוצרים של Zendesk. בתור בינה מלאכותית נוספת ממוקדת תמיכת לקוחות, Zendesk Answer Bot מצוינת בלקיחת חומרי תמיכה ב-Zendesk ובמינוף אלו בצ'אטים חיים עם לקוחות.


תכונות עיקריות של Zendesk Answer Bot:

 • אוטומציה מונעת בינה מלאכותית הפועלת 24/7

 • בוטים יכולים לבצע פעולות אינטראקציות ולהעביר לקוחות ללא מיון ידני

 • ערוצי הודעות מרובים כגון Slack, אתר אינטרנט ו-Facebook Messenger

 • יכול לאסוף נתוני לקוחות מותאמים אישית לצורך פילוח ומעקב אחר בעיות

הכי טוב בשביל:

Zendesk Answer Bot מושלם לעסקים שכבר משתמשים במוצרי Zendesk ומחפשים לשפר את תהליכי תמיכת הלקוחות שלהם עם פתרון צ'טבוט מופעל בינה מלאכותית.

תמחור: התמחור מבוסס על רזולוציות צ'אט החל מ-$1 לרזולוציה


ה - Landbot פלטפורמת צ'טבוט רב-תכליתית המאפשרת לעסקים ליצור צ'אטבוטים מרתקים ואינטראקטיביים לתמיכת לקוחות, יצירת לידים ועוד. מוצר הליבה שלהם הוא יותר צ'אט בוט מסורתי למרות שהם השיקו את Landbot AI כניסוי בטא עבור פלטפורמת הצ'טבוט שלהם.


תכונות עיקריות של Landbot:

 • בונה זרימת צ'אטבוט ללא קוד

 • מגוון רחב של אפשרויות התאמה אישית ואינטגרציות

 • זה יכול לשמש לתמיכת לקוחות ויצירת לידים

הכי טוב בשביל:

Landbot אידיאלי לעסקים עם צרכי צ'טבוט קטנים יותר. זה יכול לכלול רצון להפוך את האינטראקציות הנפוצות ביותר של העסק שלך עם לקוחות. תכונות הצ'אט הבוט החכמות שלו נמצאות בחיתולין, אבל יראו הרבה הבטחות ברגע שייגמרו מהבטא.

תמחור: תוכנית חינם עם 100 צ'אטים חודשיים ותוכניות בתשלום החל מ-$39 לחודש


ה Drift Conversational AI היא פלטפורמת צ'טבוט ארגונית יעילה המספקת אינטראקציות מותאמות אישית ומרתקות כדי להניע את מעורבות הלקוחות וליצור לידים. הפלטפורמה משתמשת בטכנולוגיית AI מתקדמת כדי להבין שאילתות משתמשים ולהגיב על סמך מקורות נתונים מחוברים. זה חורג מצ'אט בוט על ידי מתן דפי נחיתה מתקדמים ואפשרויות מעורבות שמביאים אפילו יותר נתונים לעסק שלך.


תכונות עיקריות של Drift Conversational AI:

 • אינטראקציות עם לקוחות מונעות בינה מלאכותית בזמן אמת באמצעות צ'אט

 • תזמן פגישות באופן אוטומטי על ידי חיבור יומני Google או Microsoft

 • השתמש במעורבות בשיחות כדי לאסוף נתונים ברי-פעולה ולבטל את האנונימיות של נתונים קריטיים

 • דפי נחיתה לשיחה שמוכרים ומקיימים אינטראקציה

הכי טוב בשביל:

Drift Conversational AI מיועד לארגונים שרוצים להביא בוטים לשיחה לצ'אט חי ולזרימות שיווק. הוא מצטיין במילוי CRM בנתונים שניתן לפעול באמצעות שיחות אוטומטיות. זוהי פלטפורמה בעלת צמיחה גבוהה לעסקים בקנה מידה גדול.

תמחור: החל מ-$2,500 לחודש


ה Socratic היא אפליקציית צ'אט בינה מלאכותית המסייעת לתלמידים עם מטרות הלמידה שלהם. הוא משתמש בבינה מלאכותית כדי להבין שאלות שהוגשו על ידי תלמיד תוהה ומתאים את השאילתה הזו עם המשאבים המקוונים הטובים ביותר כדי לעזור למצוא תשובה או להתעמק בנושא. המשתמשים יצטרכו להוריד את אפליקציית Android או iPhone, להקליד שאלה בצ'אט ולגלוש במשאבים המסופקים הקשורים לשאלה. זה עובד כמו גרסה מיוחדת של חיפוש Google, רק מותאם לחלוטין למטרות למידה נפוצות.


תכונות עיקריות של Socratic by Google:

 • אפליקציית צ'אט בחינם זמינה בפלטפורמות אנדרואיד ואייפון

 • עזרה שלב אחר שלב בבעיות מתמטיקה כדי שתוכל לפרק אותן במקום לתת את התשובות

 • מספק שאלות מבחן תרגול כך שאתה מוכן לכל נושא עם שאלות מציאותיות

 • מציג תוכן ומקורות מועילים (כולל סרטונים ודיאגרמות) כדי לעזור לך ללמוד מושגים מורכבים

הכי טוב בשביל:

Socratic מיועד ללומדים ולתלמידים לכל החיים. עדיף להשתמש בו לנושאים אקדמיים כלליים, והקילומטראז' שלך עשוי להשתנות כאשר אתה נכנס לאקדמאים ברמת תואר שני תוך התמקדות בנושאים צרים מאוד. אם אתם מחפשים שותף ללימודים, Socratic תמיד זמין ואף יכול להדריך אתכם במגוון רחב של נושאים. זה הכי מתאים לסטודנטים שרוצים ללמוד בצורה יעילה יותר ולא רק לאלה שרוצים לקבל את התשובות הנכונות מבלי להשקיע עבודה.

תמחור: חינם


ההמלצות שלנו

ל-Writesonic יש ללא ספק את פתרון הצ'טבוט של AI המקיף ביותר. לא רק שזו תוכנת כתיבת בינה מלאכותית חזקה, אלא שהיא כוללת גם את צ'אטסוניק ובוטסוניק - שני סוגים שונים של צ'טבוטים של בינה מלאכותית. כל אלה זמינים בתוכנית החינמית שלו.


עבור עסקים שרוצים להביא בינה מלאכותית לשיחות לפעולות התמיכה והמכירות שלהם, Botisfy ו- Zendesk Answers Bot נמצאים שניהם בהישג יד עבור רוב העסקים הקטנים. ארגונים ירצו להסתכל על Tidio+ או Drift / Ada .

אין ספק ש-Chat AI אישי מועיל גם כן. אנו ממליצים על Socratic לסטודנטים ועל ChatGPT או Bard לצ'אטים בינה מלאכותית.

56 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Funding opportunities and business resources – April 2024

It may be April Fools’ Day, but this report is no joke!   A few of the opportunities have April 1st deadlines – so please skim through the list today! @Or_Manor The items listed include global and cou

קהילת Innovation Social club מתגייסת ומציע כמאה יוזמות עבור קהילת הטק בזמן מלחמת ''חרבות הברזל''

בקישור 4 טבלאות ; 1. מענקים והשקעות 2. רשימה של 430 קרנות הון סיכון תומכות בישראל - חיבורים ּּּדרך אור מנור. 3. יוזמות קהילת Innovation Social club 4. יוזמות רלוונטיות בקהילת הטק https://docs.google.c

Comentarios


bottom of page